Loading...

میزبان شوید | ثبت ویلا در سایت

پس از ورود به سایت با اطلاعات کاربری خود و از طریق منوی « ثبت ملک » وارد این صفحه خواهید شد که می‌توانید در آن اطلاعات ملک خود را برای اجاره در سایت اجاره ویلا وارد نمایید.

راهنمای ثبت ملک در سایت ما را می‌توانید با مراجعه به منوی سوالات متداول مشاهده کنید. راهنمایی تصویری که مرحله به مرحله شما را در این پروسه راهنمایی می‌کند.

در این صفحه شما می‌بایست اطلاعات کامل ملک خود مانند عنوان، آدرس، توضیحات، نوع، مکان، وضعیت، تعداد اتاق خواب، تعداد سرویس بهداشتی، تعداد پارکینگ، قیمت اجاره، زیربنا، متراژ زمین و سال ساخت آن را وارد کنید.

برای ثبت ملک همچنین باید عکس‌های باکیفیت برای اجاره ویلا را وارد کنید تا کاربر با خیال راحت اقدام به انتخاب ملک شما کند.

در قسمت ویژگی‌ها امکاناتی که در مدت زمان اجاره ملک خود در اختیار مستاجر قرار می‌دهید را با تیک زدن کادر کنار آنها معرفی کنید. درباره این امکانات صادق باشید تا کسانی که اقدام به اجاره ویلای شما می‌کنند با خشنودی از صدق گفتار شما در مراجاعات بعدی نیز اجاره ملک شما را در اولویت قرار دهند و آن را به دوستان و آشنایان خود نیز معرفی کنند.

چنانچه در هنگام ثبت ملک دچار اشتباه شدید به هیچ عنوان نگران نباشید زیرا با مراجعه به صفحه املاک من این امکان را خواهید داشت تا اطلاعات ملک خود را به راحتی ویرایش کنید.

 

ثبت ملک در سراسر ایران

اجاره ویلا در شهرهای مختلف ایران از جمله شهرهای ییلاقی اطراف تهران، شهرهای سرسبز و ساحلی استان‌های گیلان، مازندران و گلستان شما را در جهت یافتن اقامتگاهی مناسب برای سفری خاطره‌انگیز یاری می‌کند.

اجاره ویلا ، اجاره منزل دربستی، اجاره باغ ویلا ، اجاره ویلا تریبلکس ، اجاره ویلا اشتراکی ، اجاره ویلا جنگلی ، اجاره ویلا کوهستانی ، اجاره ویلا روستایی ، اجاره ویلا ساحلی ، اجاره فلت ، اجاره منزل شهری و … در سایت اجاره ویلا فراهم است.

ورود شما الزامیست

برای ثبت ملک حتما باید وارد شوید!